Naklejki na paznokcie – piękna stylizacja w kilka chwil

Dłonie niewątpliwie są jedną z części ciała, na którą bardzo mocno zwraca się uwagę. Także przy pierwszym spotkaniu z nieznajomą dotąd osobą. Zdarza się, że po ich wyglądzie ocenia się rozmówce i przypisuje się mu różne cechy. Dlatego też warto zadbać, by paznokcie od dłoni zawsze wyglądały estetycznie.

Naklejki na paznokcie – jak odmienić manicure?

Manicure polega na nadaniu paznokciom wybranego kształtu, usunięciu lub odsunięciu skórek, a następnie pokryciu płytki paznokcia odżywką lub wybranym kolorem lakieru. Lakiery oczywiście dostępne są różne. Najczęściej jednak wybiera się klasyczne lub hybrydowe. Na tym stylizacja może się zakończyć, jednak warto jest rozważyć jeszcze jeden etap. Mowa tutaj o nałożeniu naklejek na paznokcie. To ciekawe rozwiązanie zapewnia bardzo ładny efekt przy tak naprawdę minimalnym wysiłku.

Naklejki na paznokcie – jak nałożyć?

Najbardziej popularne są naklejki wodne. W momencie, gdy na paznokieć została już nałożona kolorowa warstwa lakieru, a następnie odpowiednio utwardzona można przejść do aplikacji naklejek. Te wcześniej należy odłączyć od folii ochronnej. Następnie dosłownie przez kilka sekund moczyć w wodzie, by ostatecznie pęsetą nałożyć je na paznokieć. Przedtem można je jeszcze delikatnie osuszyć na gazie czy waciku bezpyłowym. Naklejkę umieszcza się na paznokciu, a na nią nakłada się pędzelkiem top lub utwardzacz. I to wszystko! Piękna stylizacja paznokci gotowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *