Ozdoby do włosów – noś je niezależnie od wieku!

Przyjęło się, że to najmłodsze dziewczynki mają włosy przyozdobione rożnego rodzaju spinkami, kolorowymi gumeczkami, czy też opaskami. W późniejszym czasie nastolatki zakładają już zdecydowanie mniejszą ilość tych ozdób, a dorosłe kobiety całkowicie z nich rezygnują. Jednak wcale nie musi tak być.

Ozdoby do włosów dla dziewczynek i nastolatek

Tak jak zostało wspomniane, ozdoby do włosów większemu gronu kojarzą się raczej z małymi dziewczynkami. Zapewne z tego też względu w sklepach dominują akcesoria przeznaczone właśnie dla tej grupy docelowej. Można wśród nich znaleźć niezliczone ilości kolorowych opasek, gumeczek do włosów w różnych rozmiarach, a także całą gamę spinek. Mnogość kolorów i wzorów, także tych nawiązujących do bajkowych bohaterów jest naprawdę imponująca.

Ozdoby dla włosów dla kobiet

Kto powiedział, że w pewnym wieku już nie wypada nosić opasek lub kolorowych frotek? Nic z tych rzeczy! Warto jednak sięgnąć po akcesoria w innych barwach i o innych wzorach. Doskonale sprawdzają się jednolite opaski o nie dużej szerokości np. 2,5cm. Warto również zaopatrzyć się w apaszki do włosów, które znakomicie prezentują się na fryzurze. Dodają jej uroku i sprawiają, że zwyczajny kucyk przestaje być zwyczajny. Apaszki występują w różnych kolorach i posiadają rozmaite wzory więc spokojnie można je zestawić zarówno z codzienną, jak i wyjściową stylizacją. Spinki? Czemu nie! Wybierajcie je zgodnie z własnymi upodobaniami, by podkreślić swój styl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *